Управниот Rack, LHD Управниот Rack, хидрауличната пумпа, погонското вратило, погонската оска - Naifu
 • 1_看图王
 • 5_看图王
 • 4_看图王

Добредојдовте на нашата продавница!

NFYO Пекинг NaiFu претпријатија копродукции, Ltd специјализира во биографија Заедничката, CV оска, хидраулично управување, хидрауличната пумпа и др NFYO има 20 години искуство во производство. Постојат повеќе од 500 вработени, вклучувајќи повеќе од 30 високи инженери кои се обезбеди нов дизајн проекти за нашите клиенти со сите наши напори и креативност.

Да продолжи со висок квалитет и стандард на "нула" ком ...

 • за-banner-1

Нови пристигнувања

УСЛУГИ

 • ПРОИЗВОДИТЕЛ

  ПРОИЗВОДИТЕЛ

  Производител на професионална биографија Заедничката, CV оска, хидраулично управување, хидрауличната пумпа производи за повеќе од 20 години.
 • Нашиот тим

  Нашиот тим

  Постојат повеќе од 500 вработени, вклучувајќи повеќе од 30 високи инженери кои се обезбеди нов дизајн проекти за нашите клиенти со сите наши напори и креативност.
 • КВАЛИТЕТ

  КВАЛИТЕТ

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашите производи имаат положено меѓународна сертификација на ISO9001, QS9000, TS16949 и др Нашите производи ги имаат сите видови на модели на автомобили, како и за Европа, Америка, Јапонија, Кореја серија.

ПРИМЕНА

WhatsApp Онлајн Chat!