Контактирајте не

Пекинг Naifu претпријатија копродукции, ООД

адреса

Rm2115, Unit3, Jinquan Плаза, Datun Исток RD, Chaoyang District, Пекинг, Кина 100101

Е-пошта

телефон

+ 86-10-88500860

Whatsapp

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!