Rack drejtues, LHD Rack Drejtues, Pump drejtues, Drive Heshta, Propeller Heshta - Naifu
 • 1_看图王
 • 5_看图王
 • 4_看图王

Mirë se vini në dyqan tonë!

NFYO-Pekin NaiFu Enterprise Co, Ltd specializuar në CV e përbashkët, CV bosht, drejtues të pushtetit hidraulike, pompë drejtues etj NFYO ka përvojë 20 vjet në prodhim. Ka më shumë se 500 të punësuar, duke përfshirë më shumë se 30 inxhinierë të lartë që ofrojnë projekte të reja të projektimit për klientët tanë me të gjitha përpjekjet tona dhe të krijimtarisë.

Për të ndjekur cilësi të lartë dhe standardet e "zero" com ...

 • rreth-banner-1

Arritje të reja

SHËRBIMET

 • prodhues

  prodhues

  prodhues i CV e përbashkët, CV bosht, drejtues të pushtetit hidraulike, pompë drejtues Produkte mbi 20 vjet.
 • Ekipi ynë

  Ekipi ynë

  Ka më shumë se 500 të punësuar, duke përfshirë më shumë se 30 inxhinierë të lartë që ofrojnë projekte të reja të projektimit për klientët tanë me të gjitha përpjekjet tona dhe të krijimtarisë.
 • CILËSISË

  CILËSISË

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Produktet tona kanë kaluar certifikimin ndërkombëtar të ISO9001, QS9000, TS16949 dhe etj Produktet tona kanë të gjitha llojet e modeleve të makinave, si për Evropë, Amerikë, Japoni, Korea seri.

APLIKACION

WhatsApp Online Chat!